כאשר

מהו קידום אתרים?

כל אדם או עסק אשר מקים אתר אינטרנט, אינו מסתפק בעצם קיומו של האתר ברשת, אלא מנסה, כמובן, למשוך אליו גולשים רבים ככל האפשר. על מנת להביא גולשים לאתר יש לפרסם את האתר. ניתן לפרסם אתר בדרכים המוכרות והישנות, כפי שמפרסמים כל מוצר, אולם הדרך היעילה ביותר להביא גולשים לאתר היא קידום האתר במנועי החיפוש. המשמעות היא, שכאשר גולש מחפש במנוע חיפוש מושג כלשהו הקשור לעסק, הוא יופנה לאתר באחת מן התוצאות הראשונות של החיפוש. קידום אתרים נעשה באמצעות שיטות שונות, כמו החדרת מילות מפתח לאתר, יצירת תוכן דינמי, קידום ממומן ועוד.

 

פרימטיק

קידום אתרים הוא עניין למומחים! קידום אתרים ללא ידע מקיף בנושא לא רק שלא יהיה יעיל, אלא אף עלול לגרום נזק לאתר בטווח הרחוק, מפני שמנועי החיפוש מזהים פעולות קידום מסוימות ומרחיקים בגללן את האתר מתוצאות החיפוש. לכן מציעה פרימטיק שירותים מתקדמים של קידום אתרים, הן אורגני והן ממומן, בצורה הטובה והיעילה היותר, אשר תביא את האתר שלכם לראש רשימת תוצאות החיפוש בזמן הקצר ביותר האפשרי – ולאורך זמן. כך תוכלו ליהנות לאורך זמן מכניסות רבות של גולשים לאתר, וממילא, מקידום משמעותי של האתר ושל העסק שלכם, בעזרת הלקוחות הפוטנציאליים הרבים אשר מגיעים כעת אל העסק שלכם ומשתמשים בשירותיו.

 

בנית אתר לצורכי קידום

בנית אתר אינטרנט זה מסע. מתהליך רכישת הדומיין (הלו הוא שם המתחם) ולאחר מכן בחירת תוכנית האיכסון המתאימה ביותר לאתרי . במסע הזה יש הרבה שלבים ולכן בשלב הבא עליך לחשוב מה יהיה הרעיון הכללי של האתר , מה יבדיל אותו מאתרים אחרים ויגרום לכולם להיכנס אליו. באינטרנט קיים אתר כמעט לכל דבר, הרעיון הכללי הוא להביא משהו חדש ומרענן לשוק, משהו שיגרום לתנועה מוגברת באתר. תנועה מוגברת יכולה לסייע לנו בפרסום השם שלנו ובגיוס לקוחות פוטנציאלים. שורה תחתונה ככל שיהיו יותר גולשים באתר האינטרנט שלי האופציות שלי יהיו רבות יותר.

 

קידום ממוקד

כל אתר אינטרנט כבר בתהליך הבניה שלו יכול להיות מותאם לסריקה של מנועי החיפוש. גוגל, למשל מהווה ציר תנועה מרכזי לגולשי אינטרנט שמחפשים דברים שונים ומוצרים על הרשת. אם מי שבונה לך את האתר מקצוען , סביר להניח שהאתר שלך הותאם ישירות למנועי החיפוש השונים ובדרך זו כל תוכן חדש שתעלה לאתר יזוהה אוטומטית ע"י גוגל . זיהוי גוגל את האתר ואת התכנים החדשים מסייע לתהליך קידום האתר בטווח המידי וגם בטווח הרחוק אם ננסה להבין למה זה כל כך חשוב להיות מקודם בגוגל אסביר בקצרה על קצת המזלג, גוגל היא אימפריה בעולם האינטרנט הפרסום והקידום האלקטרוני. לפי חלוקה גסה בין ענקיות האינטרנט יאהו גוגל ופייסבוק , נראה שכרגע גוגל בעלת נתח הגולשים הגבוהה ביותר, אם נעבור קצת למספרים: יותר מ 2 מיליון איש עושים שימוש בגוגל פעמיים ביום, גולש גוגל ממוצע מבקר באתר גוגל 7 פעמים בשבוע כמעט כל יום. אז מה כל כך מושך בגוגל? הינה התשובה ,מה שקורה בדיוק בגוגל זה תהליך של שאלה ותשובה ,ברגע שלקוח מחפש מוצר בגוגל הוא מקבל שורת תוצאות וחלוקה לעמודים לפי הבקשה שהוא חיפש. רוב האנשים אינם מדפדפים לשאר העמודים אלה נשארים על העמוד הראשון , בודקים את האופציות שבו ובזה מסתיים החיפוש. הרעיון המרכזי הוא לגרום לעסק שלנו להופיע בדף הראשון של גוגול ולזכות לביקורים מכל אלה שחיפשו מוצר בגוגל. תהליך הקידום הוא אפילו יותר מעמיק מזה , במוצרי האתר עצמו ניתן לבחור מילות מוצרים שאותם נוכל לקדם בגוגל ורשת האינטרנט ובדרך זו לזכות בנתח שוק שמגיע אלינו מכמה כיוונים שונים. אם העסק שלי הוא רפואה ובחודש אני מצליח לקבל 3000 כניסות בחודש. במידה ואפרסם את המילה מכשיר חשמל רפואי, סביר להניח שאקבל כמות גולשים נוספת כיוון שגולשים נוספים חיפשו אחר הביטוי חשמל ואם קידמתי את המילה הזאת סביר להניח שקידום האתרים שלי יביא אליי עוד נתחי שוק .

 

בנית אתרים שפות ושיטות לקידום

אתרי אינטרנט יכולים להבנות בשפות שונות. השפה המקובלת ביותר היא HTML זוהי השפה הבסיסית ביותר אותה צריך בונה האתרים להכיר. ישנן עוד כמה שפות כמו פלאש למשל אך לכל שפה יש את היתרונות והחסרונות בבניה . אתרי פלאש הם למשל הם האתרים הכי יפים למראה , הכל נראה שייך לרעיון מרכזי משותף ואתרים אלה לרוב פועלים בצורה מהירה אבל יחד עם זאת בנית אתר בפלאש יכולה להוביל לכך שהאתר לא יזוהה ע"י מנועי החיפוש השונים ובכך קידום האתר יכול להיפגע ברמות שונות. אם נסתכל על כל התחום האינטרנט ב"מבט על", נראה שבנית אתרים וקידום אתרים זוהי התעשייה הפורה ביותר ברשת. כל עסק היה רוצה שתהיה לו נוכחות באינטרנט , הוא צריך חברה לבנית אתרים על מנת לבצע את הנוכחות הראשונית ולאחר מכן הוא יצטרך גם חברה חיצונית שתעסוק בקידום האתר שלו בצורה רציפה ואופן סדיר. תחום הקידום יכול להגיע לפי 2 מהסכום אותו השקעתם על מנת לבנות את האתר ולכן עליכם לקחת בחשבון את המחיר הכללי ואם אתם בונים אתר מקצועי ומושקע כדאי לכם לשאול מראש כמה החברה תיקח לכם על קידום האתר ואם יש חבילה משולבת עם בניה וקידום.

 

בנית בלוגים לקידום

הבלוגים הם הצעד הראשון אותו חייב כל מי שמשתמש באינטרנט להכיר. הבלוג הוא למעשה יומן אישי אלקטרוני. בהרשמה פשוטה תוכלו להיכנס לאתרי בלוגים שונים לפתוח בלוג ולהתחיל לפרסם את התכנים המבוקשים שלכם. עם הזמן גיוס חברים ולמידה איך להרחיב ולשפץ את גבולות הבלוג, יוכלו להוביל את תהליך הקידום שלכם קדימה . מי שיש לו מרפאה למשל יכול לפתוח בלוג בו הוא מייעץ לאנשים על בעיות רפואיות , השאלות והתשובות יפתחו אינטראקציה חיובית בין המוכר לקונה. בעל העסק מקדם את עצמו, את האתר שלו ואת הידע שלו. למעשה מי שפתח בלוג רשמי יכול לאחר שנה כבר להבין את תחום האינטרנט רק מדפדוף בבלוגים המקבילים העוסקים באינטרנט.

 

 

בעל עסק, למשל, מחליט שהוא מעוניין לבנות אתר אינטרנט לעסק שלו, הוא חושב שהוא זקוק בעיקר לבעל מקצוע טכני, אשר יוכל לבנות את האתר. אולם המציאות היא, שיש צורך בהרבה יותר מזה. אין עניין להקים אתר שאף גולש לא יגיע אליו, ואין עניין להקים אתר שלא ימלא את מטרתו – שהיא, לרוב, משיכה של לקוחות לעסק.  על מנת להקים אתר איכותי אשר ישיש היטב את העסק, יש צורך במומחים אשר ידעו כיצד לבנות את האתר, איזה סוג של אתר להקים, כיצד לקדם אותו ברחבי האינטרנט, ועוד. בניית אתרים דורשת לא רק ידע טכנולוגי בסיסי, אלא גם אסטרטגיות שיווקיות ותדמיתיות, היכרות עם העולם הווירטואלי ויצירתיות, על מנת ליצור אתר בעל משמעות עסקית אמיתית.

פרימטיק

פרימטיק מספקת ללקוחותיה שירותים נרחבים ומתקדמים של בניית אתרים. אנו בונים אתרים מכל הסוגים – אתרי תדמית, אתרי תוכן, אתרי פלאש, אתרי מותג, פורטלים, מיזמי אינטרנט ועוד. אנו מתאימים לכל לקוח את האתר היעיל ביותר עבורו, ובונים אותו בצורה הטובה ביותר, תוך יצירת סרטוני תדמית, בניית לוגו וסלוגן מתאימים (אם יש צורך בכך), שילוב מילות מפתח ויצירת פעולות מתאימות לקידום האתר. עם פרימטיק, תוכלו לבנות אתר משתלם ומושלם.

הטכנולוגיה עוזרת לעסק שלך לצמוח!

ללכת לקניון נשמע כמו איזו חוויה עתיקה ומפנקת בעיקר את הזיכרון.

אדם היה צריך מוצר מסוים הולך לחפש אותו בקרבת מקום מגוריו אצל מוכר קבוע.

לפעמים גם אתה מעוניין לקנות במרכז קניות גדול מחוץ לעיר או להשוות בין שתי חנויות בקניון.

עולם המסחר לובש מלבוש רענן יותר.

זירת המסחר העדכנית היא אוסף אינסופי של אפשרויות בפשטות ונוחות ובמהירות.

מדהים איך עסקים יכולים לקבל חשיפה גבוהה ואפשרויות שאין בשום מרכז קניות אחר.

אתר לעסק הוא כלי צמיחה מדהים לתגבור המכירות ומתאים לכל עסק בצמיחה.

בניית אתרים היא כלי מרכזי לקידום וחשיפה של העסק.

בניית אתרים מיועדת גם עבור קידום חברתי ולא רק לעסקים.

בניית אתרים נעשית על ידי אנשי מקצוע מתחום המחשבים שיודעים שפות תכנות ועם זאת בונים ממשקים נוחים לתפעול ללקוח.

החשיבות הגבוהה בממשק ניהול התוכן ללקוח היא שגם מי שאינו מגיע מתחום המחשבים יוכל לתפעל את האתר בצורה נוחה ואחרי לימוד מהיר של המערכת.

טכנאי מחשבים שמתמצא בתחום בניית אתרים יכול להיות חסכוני אם הוא כבר ממילא עובד בחברה בדוק מולו את הנושא.

ההוצאות סביב בניית אתרים מתחילות באלפיים שקלים למחיר הקמה ראשוני ועליהם מתווספות גם מחיר תחזוקה קבוע תלוי בחוזה.

בניית אתרים איננה סוף העבודה אלא רק ההתחלה עכשיו יש לדאוג לקידום.

בניית אתרים היא המקום שלך להתבטא ולהזין תכנים כמו שאתה רוצה.

אתה יכול לתקשר עם לקוחות מרחבי העולם וגם בארץ יכול כל אחד לפנות אליך לרכישת המוצרים שלך,אתה חלק מעולם גדול שמרגיש קטן וחמים.

שנה את עולם המושגים שלך:

אם פעם היה צריך לפרסם במקומון או מקסימום בעיתון ארצי,כעת צריך לפרסם בכלים של האינטרנט.

אתה יכול להגביר את המודעות לשירות שלך על ידי ניהול בלוג או השתתפות בפורום שיגרמו לך להיות מוכר.

קידום טוב לעסק יניב לך מבקרים ולקוחות אפשריים.

בניית אתרים היא שיטה מבוססת מספיק כדי שלא תיפול.

כמו כל כלי שמתמסד: נטווה סטנדרט קבוע, הממשקים דומים ויש תכונות משיקות.

עם זאת אם יש סעיף שחשוב לך כדאי לבדוק שהוא נמצא.

יש לנהל שיחות ברורות בין בונה האתר לבין הלקוח לתיאום ציפיות כדי להגיע לרמת דיוק שרצויה על שני הצדדים.

ישנם הרבה גורמים שיכולים להשפיע על ההחלטה עד כמה להשקיע על בניית אתרים.

ייתכן שבשלב ההתחלתי כדאי לנסות בניית אתרים בחינם כפי שמציעים אתרים שונים במרחבי הרשת.

אולם כאשר יש עסק מבוסס ופעיל אתה חייב אתר עם דומיין עצמאי.

דומיין עצמאי לעסק ותחזוקה קבועה חיונית ניתנות כשירות של כל חברה שעוסקת בתחום בניית אתרים.

מעוניין לשמוע עוד אודות בניית אתרים?

רוצה טעימה מן הצפוי לך באתר העתידי שלך?

צור קשר וספר לנו על העסק שלך, ואנחנו נהפוך את הרצון שלך למציאות שקורמת עור וגידים עם עסקה משתלמת ביותר.

אנחנו נולדנו עבור בניית אתרים ואנחנו שמחים לשרת אותך.

בניית אתרים ממתגת אותך,וגורמת לך לפעול בתוך זירת העסקים הקטנה וגדולה כאחד.

בניית אתרים וקידום יכולים לבור יחדיו.

לכל עסק ולכל ארגון כדאי להיעזר באנשי בניית אתרים!