אתר מותאם למובייל

טלפונים חכמים

הטלפונים החכמים, או הסמארטפונים, כפי שרובנו מכירים אותם, הפכו באופן מפתיע, ואולי לא כל כך, לשולטים בתחום הסלולאר – ובתחום המחשבים. אחוז גדול מבעלי הטלפונים החכמים גולשים באינטרנט רוב הזמן דרך הסמארטפון ולא דרך המחשב. מכיוון שכך, יותר ויותר אתרים אשר מעוניינים לפנות לקהל יעד גדול, כמו אתרי עסקים למיניהם, הבינו שעליהם להתאים את עצמם ואת האתרים שלהם גם לטלפונים החכמים.

אתר מותאם למובייל

על מנת ליצור אתר מותאם למובייל, יש לעצב את האתר באופן שיתאים לממשק של הטלפונים החכמים. חשוב גם לבחור את התוכנות הנכונות אשר מוטמעות באתר, על מנת שכל גולש, מכל סוג של טלפון, יוכל להגיע לכל התכנים. אתרים מבוססי פלאש, לדוגמא, אינם מתאימים לגולשים באמצעות אייפון, ולכן אתר מבוסס פלאש אינו אתר מותאם למובייל במלוא מובן המילה. חשוב מאד לוודא שגם דרך הסמארטפון קל לנווט באתר ולמצוא את הדרוש לגולשים.

פרימטיק

חברת פרימטיק מסייעת לכל בעל אתר להפוך את האתר שלו לנגיש גם לבעלי טלפונים חכמים. באמצעות העבודה הקפדנית של פרימטיק, גם הגולשים בטלפונים חכמים יוכלו ליהנות מכל ההיצע של האתר שלכם, למצוא בו את דרכם בקלות וליהנות מכל השירותים שאתם מציעים לאתר. באמצעות פרימטיק, האתר שלכם הופך להיות נגיש לכל אדם, בכל זמן.