קידום ממומן PPC

מהו קידום ממומן?

קידום אתרים הוא תחום חשוב מאד. בעזרת קידום אתרים במנועי החיפוש, ניתן למשוך לאתר גולשים רבים, אשר מחפשים תחום מסוים אשר קשור לעסק המקודם. קידום אתרים רגיל אורך זמן, לעיתים כחצי שנה – זמן ארוך מאד במושגים אינטרנטיים. עסקים רבים מעוניינים לקדם את האתר שלהם באופן מיידי, אם על מנת לחדור לשוק במהירות, ואם על מנת לקדם מבצע מסוים. קידום ממומן הוא הדרך לעשות זאת. בקידום ממומן, משלם האתר למנוע החיפוש סכום מסוים, ובתמורה, מנוע החיפוש מעמיד את האתר בראש רשימת תוצאות החיפוש, תחת הכותרת "מודעות" או "קישור ממומן".

PPC

קידום ממומן נעשה לרוב בשיטת PPC – Pay Per Click – כלומר בעל האתר משלם למנוע החיפוש סכום מסוים עבור כל גולש שהקליק על הקישור לאתר. לרוב ניתן לקבוע סכום מקסימום אליו מעוניינים להגיע, וכאשר מתמלאת המכסה, המודעה מוסרת מתוצאות החיפוש לאותו היום.

פרימטיק

חברת פרימטיק מעניקה לכם ייעוץ וסיוע ביצירת קידום ממומן. בפרימטיק תקבלו ייעוץ מקצועי אשר יסביר לכם את היתרונות והחסרונות של קידום ממומן הרלוונטיים לגביכם, ולאחר ההחלטה תבצע פרימטיק עבורכם את כל הדרוש להתקשרות עם מנועי החיפוש, לבחירה של מילות המפתח המתאימות לעסק ולהצבה של המודעות הממומנות בתוצאות החיפוש של מילות המפתח.